Se školkou jsem přivítali první jarní den, zamávali zimě vynesením Morany a vhozením papírových „sněhových“ vloček do řeky Dřevnice.
30 Bře 2026
Se školkou jsem přivítali první jarní den, zamávali zimě vynesením Morany a vhozením papírových „sněhových“ vloček do řeky Dřevnice.
Muzeum jihovýchodní Moravy – třída Včeliček navštívila výstavu “Povídám, povídám pohádku” s doprovodným programem, během kterého se děti hravou formou seznámily s různými pohádkami a pohádkovými postavami.
Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska i pro letošní rok vyhlásilo výtvarnou soutěž s názvem „Požární ochrana očima dětí a mládeže“. Doufáme, že děti ze třídy Včeličky a Lištičky naváží na úspěchy s předchozích let – budeme jim držet palce, obrázky se dětem opravdu povedly.