RECYKLOHRANÍ

Mateřská škola je zapojena do projektu „RECYKLOHRANÍ“.

Děti mohou přinášet do školky použité BATERIE a nepotřebné drobné ELEKTROSPOTŘEBIČE (například staré mobily, kalkulačky, fény, holicí strojky, elektrohračky, drobné počítačové vybavení, discmeny, MP3 přehrávače, kabely, nabíječky – zkrátka vše podobné). Baterie a malé vysloužilé elektrospotřebiče můžete odevzdávat ve školce do určených sběrných boxů ve vstupní hale.

Za splněné úkoly a každý nasbíraný kontejner s elektoodpadem a bateriemi získává škola body. Ty lze proměnit za celou řadu cen z katalogu odměn, mezi nimiž jsou různé učební pomůcky, hry i vybavení pro volný čas.

Pokud se vám myšlenka Recyklohraní líbí, můžete naši školku v programu snadno podpořit i vy. Recyklohrajte s námi. Pokud máte doma vybité baterie, vysloužilé elektrospotřebiče, či prázdné TONERY zabalené do sáčku, přineste je do školky.

Vy se zbavíte přebytečných věcí, my zajistíme recyklaci a navíc i díky vám získáme další cenné body.