hl1

Říjen s Lištičkami

Říjen jsme zahájili divadelní „Policejní pohádkou“. Byl to hezký úvod, protože nás během měsíce navštívila také preventistka Městské policie Zlín – Mgr. Kamila Nováková, přišla společně se svými kolegy a psím kamarádem.

Najděte si chvilku a zeptejte se dětí, co si z policejní návštěvy pamatují. Bereme do ruky odhozené jehly, stříkačky? Mluvíme s cizími lidmi? Známe telefonní číslo na policii,….??? V říjnu jsme si také zahráli poprvé stolní tenis. Moc se nám to líbilo. Budeme chodit do haly stolního tenisu každý první čtvrtek v měsíci.

Všem rodičům i dětem děkujeme za pomoc i účast na letošním „zamykání“ naší zahrady. Panovala milá atmosféra a chyběla snad jen pořádná tma na závěrečný lampionový průvod. Nevšední zážitky jsme si přivezli rovněž z projektového dne v Hostětíně. Moc nám chutnal vlastnoručně vylisovaný mošt.

Navštívili jsme i centrum našeho města, prošli tržiště a určovali druhy ovoce, zeleniny i podzimních květin. Určitě si zapamatujeme také návštěvu Atletického stadionu E. Zátopka. Oslnil nás velký prostor, kde jsme si s chutí zasportovali.