hl1

Uzavření MŠ od 1.3. 2021 do odvolání

Milí rodiče,

na základě USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 26. února 2021 č. 200 o přijetí krizového opatření, vláda omezuje provoz mateřských škol, a to tak, že zakazuje osobní přítomnost dětí na předškolním vzdělávání v mateřské škole v období od 1. – 21. 3. 2021. 

 

Prodloužení účinnosti vydaných krizových opatření do 28. března 2021 – ke stažení ZDE

Usnesení MŠMT – ke stažení ZDE

 

Postup pro čerpání ošetřovného naleznete zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu

Formulář k ošetřovnému nevystavuje ani nepotvrzuje škola. Podle schválené právní úpravy budete mít nárok na ošetřovné po celou dobu zavření škol.

V provozu bude ve Zlíně pro děti rodičů pracujících ve zdravotnictví a v integrovaném záchranném systému Mateřská škola Slínová 4225 a Mateřská škola Kúty 1963.

Pro děti, ze všech tříd, budeme připravovat po tuto dobu distanční výuku formou nabídky vzdělávacích aktivit, kterou najdete na webových stránkách školy – v záložce O NÁS/ DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ (pro předškolní děti je distanční výuka povinná).